Anasayfa AVM Haber Güncel Arena Park AVM Ramazan'da Açılıyor
Pazartesi, 24 Şub 2020

Designed By:
DETAY SYS

AVMLİNK VİTRİN

Reklam
Arena Park AVM Ramazan'da Açılıyor
Avm Haber - Güncel
Cuma, 22 Temmuz 2011 08:56

Artaş İnşaat konuttaki başarısını 4. AVM projesiyle taçlandırıyor. 19 Ağustos günü açılışı yapılacak olan Arena Park AVM, üstü açık sokak konseptinde bir alışveriş merkezi. Tesco Kipa ve Tekonosa gibi büyük markalar da bu alışveriş merkezindeki yerlerini şimdiden aldılar.

Avrupa Konutları markasıyla bilinen Artaş İnşaat 19 Ağustos 2011 günü Arena Park AVM'nin açılışını yapacak. Avrupa Konutları ve Avrupa Konakları markalarıyla 8.000'den fazla konut üretimi yapan Artaş İnşaat, alışveriş merkezi konusunda da oldukça iddialı. Avrupa Konutları'ndaki iddiasını Arena Park AVM ile ticari gayrimenkule de taşıyan Artaş İnşaat'ın bu 4. AVM projesi.

4'üncü AVM yatırımının inşaatına devam eden Artaş İnşaat'ın patronu Süleyman Çetinsaya, Atakent'teki Arena Park AVM'yi 19 Ağustos'ta açmayı planlıyor. 80 milyon liralık yatırımla 9.5 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan Arena Park, Atakent bölgesinin ilk AVM'si özelliği taşıyor. Avrupa Konutları Atakent 3 ve Florya Avrupa Konakları projelerine devam eden Artaş İnşaat, Maslak ve Ispartakule'de 2011 sonuna kadar yeni konut projelerine de start verecek.

Üstü Açık AVM
Atakent'in ilk alışveriş merkezi olacak olan Arena Park AVM, kapalı bir alışveriş merkezi yerine, üstü açık ve sokak konseptinde bir AVM. Bu orijinal yapısıyla ziyaretçilere keyifli bir alışveriş ortamı sunacak olan Arena Park AVM'nin 4 ana girişi bulunacak.

 

 

Yorum ekle