Anasayfa AVM Haber Güncel Adres Bereketli Avm 2011 de Açılacak
Pazartesi, 24 Şub 2020

Designed By:
DETAY SYS

AVMLİNK VİTRİN

Reklam
Adres Bereketli Avm 2011 de Açılacak
Avm Haber
Çarşamba, 12 Ocak 2011 09:55

Denizli’nin gelişen yüzü Bereketli’de yerel ve ulusal markaların karması ile bölgenin yerel AVM’si kuruluyor. 2011′in 2′nci çeyreğinde açılacak olan Adres Bereketli AVM’de 24 bin metrekarelik kapalı alanda 50 mağaza yer alacak. Adres Bereketli AVM, alışveriş ve eğlence mekânları, hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen yapılanması ile Denizli Bereketli’nin yükselen değeri olmayı bekliyor. 24 bin metrekare kapalı, 13 bin metrekare kiralanabilir alanıyla anchor mağaza, market, yapı market, elektronik market ve oyuncak market de dahil olmak üzere 50 adet mağazanın yer alacağı AVM, 2011′in 2′nci çeyreğinde kapılarını açacak.

Proje sahibinin Pekdemir Group (Halil Pekdemir Çiftliği Alışveriş Merkezleri) olduğu Denizli Adres Bereketli AVM’nin kiralama danışmanlığı İdeaS Danışmanlık, yönetim danışmanlığı ise MallArt AVM ve Perakende Danışmanlık tarafından yürütülüyor. Projenin Reklam&PR Ajansı ise Kromozom İletişim, yönetim danışmanlığı ise MallArt Danışmanlık Genel Müdürü Engin Yıldırım’a emanet.

Kiralama ön görüşmeleri İdeaS Danışmanlık (Sibel Kardeşler) tarafından yürütülen Adres Bereketli AVM’nin tanıtım katalogları, Ocak 2011′de perakende sektöründeki markalara gönderilecek.

Adres Bereketli AVM, kavşak noktasında bulunan lokasyonu dolayısıyla farklı yönlerden, civar illerden gelenlerin uğrak noktası olmayı bekliyor. Bölge halkının alışverişini bünyesinde barındırdığı marka ve mağazalarla kolaylaştırırken, aynı zamanda sosyal bir yaşam alanı olarak da ailenin her yaştan ferdinin yeni buluşma noktası olmayı planlıyor.

 

 

Yorum ekle