Anasayfa AVM Haber Güncel Kardiyum AVM yılsonunda Taşdelen'de açılacak.
Cumartesi, 11 Tem 2020

Designed By:
DETAY SYS

AVMLİNK VİTRİN

Reklam
Kardiyum AVM yılsonunda Taşdelen'de açılacak.
Pazartesi, 27 Eylül 2010 10:19

Kardiyum 13 bin metrekare kapalı alanda 6 bin 500 metrekare kiralanabilir mağaza yerine sahip.

 

 

 

İstanbul’da yeni yerleşim bölgelerine ilgi giderek artıyor. Şehrin kalabalığından ve stresinden  uzakta bir taraftan da İstanbul’dan kopmak istemeyenlerin yoğun ilgi gösterdiği yeni yerleşim bölgelerinden biri de Taşdelen… Anadolu Yakası'nın parlayan yıldızı olarak nitelenen bölgede her gün yeni bir bina boy gösteriyor. Birbirinden modern binaların inşa edildiği Taşdelen de sadece konut projeleri yok. Bölgede bir üniversite binası, özel ve askeri hastane ile nikah salonunun da yapımına başlandı. Geniş bir sosyo-ekonomik sınıfın bulunduğu ve daha çok ailelerin ve çalışan kesimin tercih bölgenin değeri her geçen gün artıyor.

Nüfusu artan Taşdelen’in en önemli eksiklerinden biri de alışveriş merkezinin olmayışıydı. Bölge halkı alışveriş için Ümraniye ve Kozyatağı gibi semtlere gitmek zorunda kalıyordu. Bu yılın sonuna doğru açılması planlanan Kardiyum, bölge halkına sadece alışveriş imkanı sunmayacak. Sosyal aktivitelerle bölgeye hayat verecek.

Kardiyum Alışveriş Merkezi Sorumlusu Erdal Kahveci, Kardiyum’un içinde yakın bir zamanda açılan Carrefour’un bölgede yaşayan vatandaşların imdadına yetiştiğini belirtiyor. Bölgenin ilk ve tek uluslararası markası olan Carrefour’un açılışıyla birlikte aileler güvenle alışveriş yapabilecekleri bir süpermarkete kavuşmuş olduğunu kaydediyor. Kahveci, Kardiyum’un 13 bin metrekare kapalı alanda 6 bin 500 metrekare kiralanabilir mağaza yeri olan orta ölçekte bir alışveriş merkezi olduğunu vurguluyor. Kahveci, "Diğer alışveriş merkezlerinden farkı, daha çok Çekmeköy ilçesi sınırları içerisinde yaşayan insanların alışveriş ve eğlence ihtiyaçlarına yönelik olması. Kardiyum bu bölgede bulunmayan fakat bölgenin ihtiyacı olan marka karmasından oluşacaktır. Bu doğrultuda oluşturulan marka karması da bölgeden Ümraniye ve Kozyatağı gibi en yakın alışveriş merkezlerine giden insanlar için büyük bir kolaylık sağlayacak" diyor.
 
 

Son Güncelleme: Pazartesi, 27 Eylül 2010 10:24
 

Yorum ekle