Anasayfa AVM Haber Güncel Mall City Residence Açılıyor...
Salı, 27 Eki 2020

Designed By:
DETAY SYS

AVMLİNK VİTRİN

Reklam
Mall City Residence Açılıyor...
Avm Haber
Pazar, 05 Eylül 2010 14:27

İstanbul'un en hızla gelişen iş merkezlerinden olan Bağcılar'da inşa edilen "Mall City Residence"de yaşam başlıyor.  

Sunduğu servis ve üstün hizmetlerle sakinlerinin tüm beklentilerini en üst düzeyde karşılayan Mall City Residence'de kalan son birkaç daire, ev ya da ofis yaşamında keyif ve kalite arayışında olanları bekliyor. Mall City, faizsiz ve banka kredili 120 ay vadeye kadar sınırsız sayıda ödeme seçeneği ile de benzersiz uygunlukta koşullar sunuyor. İstanbul Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede, Tekstilkent, Matbaacılar Sitesi ve Doğan Medya Center'dan oluşan dev yapı adasında inşa edilen Mall City Residence'deki daireler, beyaz eşyalı, oturuma hazır olarak teslim edilmeye başladı.

Hürriyet Pazarlama bünyesinde gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk ve tek otomobil alışveriş merkezi Automall kapsamında konumlandırılan özel proje "Mall City Residence", E-5-TEM bağlantı yollarına 1 dakika, Taksim'e ise 25 dakika mesafede bulunuyor.

Özellikle bölgede çalışan ve iş hayatının dinamizmine ayak uydurmak isteyen profesyonellerin evlerini işlerine yakınlaştırıp metropol trafiğinden ve stresinden kurtaran Mall City'de kombi ve kliması içinde 52 m² ile 112 m² arasında değişen daire seçenekleri ile toplam 221 adet daire bulunuyor.

Fonksiyonel plan seçenekleri, seçkin komşuları ve prestijli konumu itibariyle yatırım anlamında da değerine değer katan Mall City'de kalan son birkaç daire sahiplerini bekliyor. Ev ya da ofis olarak kullanımına uygun dairelerin fiyatlar 85.000 ile 111.000 Dolar arasında değişiyor. Mall City, faizsiz ve banka kredili 120 ay vadeye kadar sınırsız sayıda ödeme seçeneği ile de uygun koşullar sunuyor.

Mall City Residence'de genel ve idari ihtiyaçlar tek bir merkezden, profesyonel bir yönetim tarafından karşılanıyor. 24 saat resepsiyon hizmeti anlayışı ile yönetilen Mall City, deprem güvenliği sağlanmış altyapısı, fast food, restaurant, cafe, kapalı otopark, fitness salonu ve 24 saat kameralı güvenliğinden teknik servise varan geniş bir yelpazede sakinlerine keyif ve konforu bir arada sunuyor.

Proje Künyesi
Projenin Adı: Mall City Residence
Yapımcı Şirket: Hürriyet Pazarlama ve D Yapı
Projenin Lokasyonu: İstanbul Atatürk Havalimanı'na 15 dakika E-5-TEM bağlantı yollarına 1 dakika, Taksim'e ise 25 dakika mesafede.
İnşaat Başlangıç Tarihi: Temmuz 2007
İnşaat Bitiş Tarihi: Teslime Hazır
Konut Sayısı: 221
En Düşük ve En Yüksek Metrekareler: 52 m2 - 112 m2
Fiyat Aralığı: 85.000 - 111.000 Dolar
Minimum Peşinat: Müşteri talebine uygun olarak sınırsız sayıda ödeme planları sunuluyor.
Metrekare Ortalama Satış Fiyatı: 1.400 - 1.600 Dolar

 

 

Yorum ekle