Anasayfa AVM Etkinlik AVM Etkinlik 'Süngerbob ve Kasabası' İlk Kez Next Level AVM'de
Pazartesi, 20 Eyl 2021

Designed By:
DETAY SYS

AVMLİNK VİTRİN

Reklam
'Süngerbob ve Kasabası' İlk Kez Next Level AVM'de
Perşembe, 11 Aralık 2014 10:57

Marka karmasıyla fark yaratan ve Ankara’da tek olan birçok markaya ev sahipliği yapan Next Level Alışveriş Merkezi, SüngerBob ve arkadaşlarını Türkiye’ye getiriyor. Türkiye’de ilk kez Next Level AVM’de 13 Aralık – 11 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek ‘SüngerBob ve Kasabası’ etkinliği ile SüngerBob ve arkadaşları hayranlarıyla buluşacak.

 

 

AVM Partners tarafından yönetilen Next Level AVM’de kurulacak kasabada çocuklar, SüngerBob ve arkadaşı Patrick’le tanışma imkânı bulacak. Dünyada 7’den 70’e herkesin tanıdığı, 1999’dan beri keyifle izlediği çizgi kahraman ve arkadaşları birbirinden eğlenceli etkinlikler ve yarışmalarla SüngerBob ve Kasabası’nı Ankara’ya taşıyacak. Çocuklar bu eğlenceli kasabada SüngerBob ve Squidward’ün evi ile Yengeç Burger Restoran’ını ziyaret etme şansı yakalayacak. SüngerBob ve Kasabası’nda çocuklar, tekne gezisinden ödüllü denizanası yakalama yarışmasına kadar farklı etkinliklerde yer alarak heyecan ve keyfi doyasıya yaşayacak.

Sempatik ve arkadaş canlısı tavırlarıyla çocukların gönlünde taht kuran SüngerBob ve Kasabası ile eğlence 13 Aralık 2014 – 11 Ocak 2015 tarihleri arasında Next Level AVM’de olacak.

 

Yorum ekle