Anasayfa AVM Etkinlik AVM Etkinlik Ramazan Geceleri Vialand'da Ailece Dolu Dolu Yaşanır
Salı, 26 Oca 2021

Designed By:
DETAY SYS

AVMLİNK VİTRİN

Reklam
Ramazan Geceleri Vialand'da Ailece Dolu Dolu Yaşanır
Salı, 01 Temmuz 2014 22:57

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı ile açık havada alışveriş keyfi yaşatan alışveriş merkezini bünyesinde barındıran dev kompleks VIALAND, ziyaretçilerine Ramazan boyunca sürecek müthiş bir kampanya armağan ediyor. Saat 20.00’de kapılarını kapatan VIALAND Tema Park, eğlenceye gündüz vakit ayıramayanlar için kapılarını saat 21.00’de tekrar açarak 24.00’e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak. VIALAND AVM ise CineMaximum işbirliği ile misafirlerine yazlık sinema keyfi yaşatarak nostaljik bir yolculuğa çıkaracak.

 

 

Gece fırsatı sadece 29 TL

Yaz mevsiminin sıcaklığını iyiden iyiye hissettirdiği bunaltıcı günlerde, VIALAND Tema Park herkes için en güzel adres olacak. Eğlenirken serinlemek isteyenler Viking’e koşarken, iş yoğunluğunun getirdiği uykudan “Fatih’in Rüyası”nda uyanmak isteyenler ya da günün yorgunluğunu “Nefeskesen”de bir anda atmaya hazır olanlar için artık “gündüz vaktim yok” bahanesi tarihe karıştı. Çünkü her gün 10.00 ile 20.00 arasında dünyanın eğlencesinin kapılarını açan tema park, Ramazan boyunca zaman yokluğu çekenler için kapılarını 21.00’de tekrar açarak 24.00’e kadar hizmet verecek. Misafirlerine gece yarısına kadar eğlenmenin zevkini yaşatacak VIALAND Tema Park’taki gece fırsatının fiyatı sadece 29 TL.

Ramazan süresince VIALAND Tema Park gündüzleri ise hafta içi 12:00 - 20.00, hafta sonu ise 11:00 - 20:00 saatleri arasında açık olacak.

Yazlık sinema heyecanı VIALAND AVM’de

VIALAND AVM eski yaz gecelerinin olmazsa olmazı yazlık sinema keyfi ile Ramazan süresince tüm misafirlerini eşsiz bir nostaljik yolculuğa çıkaracak. VIALAND AVM’nin Cinemaximum’la yaptığı işbirliği ile dileyen herkes, vizyondaki filmleri bu sıcak yaz akşamlarında açık havada izlemenin tadına varacak. VIALAND AVM, yazlık sinema keyfini her gün saat 22.00’de sinema meraklılarına yaşatacak.

VIALAND AVM’deki Ramazan sürprizleri bu kadarla da sınırlı değil! Fasıl dinletileri ve hafta sonları saat 17.00’de başlayacak olan Kukla Show’daki Hacivat ve Karagöz’ün izleyicileri kahkahalara boğacak gösterileri ile VIALAND AVM Ramazan ayında da dopdolu olacak.


 

Yorum ekle