Anasayfa AVM Etkinlik AVM Etkinlik Jurassic Land 23-24 Kasım’da Öğretmenleri Bekliyor
Salı, 27 Eki 2020

Designed By:
DETAY SYS

AVMLİNK VİTRİN

Reklam
Jurassic Land 23-24 Kasım’da Öğretmenleri Bekliyor
Perşembe, 21 Kasım 2013 11:24

Forum İstanbul’da bulunan, Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı tema parkı Jurassic Land yalnızca öğretmenlere özel eğlenceli bir gün vaat ediyor.

Öğretmenler Günü’nü farklı geçirmek isteyen öğretmenleri ağırlamayı bekleyen Jurassic Land, Türkiye’nin en büyük 4 boyutlu, 6 animasyonlu sineması, eğlenirken öğrenme imkanı sunan laboratuvarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı müzesi ile öğretmenlere sıra dışı bir hafta sonu yaşatarak ücretsiz giriş hediye ediyor.

 

 

Keyifli gezinin ardından öğretmenleri dev mekânın açık ve kapalı seçkin yeme-içme alanlarında da özel avantajlar bekliyor.Avrupa'nın en büyük dinozor temalı parkı Jurassic Land'da farklı dönemlere ait 70 dinozor replikası yer alıyor. Jurassic Land'daki macera, bu farklı dönemlere ait iskeletler, dinozor yumurtaları, rölyefleri ve hareketli görsellerinin yer aldığı müzeyle başlıyor. Ülkede eşi benzeri olmayan ve tropik adaya yolculuğu yaşatan sinema deneyimiyle devam ediyor. Türkiye'nin en büyük dört boyutlu, altı efektli sineması olan Juracopterle dinozorların dünyasını keşfettikten sonra, bu macera dolu tur beş ayrı üniteden oluşan bilim merkezinin de üzerinde bulunduğu adada son buluyor.Her gün saat 10.00'da kapılarını açan Jurassic Land, 23 Kasım Cumartesi ve 24 Kasım Pazar günleri 20:00'ye kadar kimlik kartlarıyla gelen tüm öğretmenlere özel ücretsiz giriş fırsatı sunuyor.

 

Yorum ekle